Aktivní máma

magazin pro aktivní ženy

Velice náročnou místností na úklid a údržbu je bezpochyby koupelna, kde se ráno vystřídají všichni členové domácnosti, a proto je nezbytné, aby dokázala pojmout spoustu věcí. Zároveň se však jedná o neustále vlhké prostředí, tudíž klasický nábytek není zrovna ideální volbou. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat jednotlivé prvky do koupelny, abyste neprohloupili.

Jaký materiál zvolit?

Jako první se budete rozhodovat mezi materiály, jichž existuje pestrá škála. V nabídce je koupelnová skříňka z MDF desek, dýhovaných dřevotřískových desek a laminátových dřevotřískových desek (LTD). První zmíněná varianta je v podstatě alternativa masivního dřeva, jehož povrch se ještě poté upravuje lakováním či foliováním. Obrovskou výhodou je, že MDF desky je možné velice dobře tvarovat. Další možností jsou tedy LTD desky, jejichž jádro je tvořeno dřevotřískovými DTD deskami. Povrch je zdoben dekoračním papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Jedná se o levnější řešení. Ujasněte si tedy nejprve, kolik jste ochotni do koupelnového nábytku investovat.

Dřevo je sázka na jistotu

Obrovské popularitě se těší masivní dřevo, které speciálními úpravami zvládne i vlhké prostředí. Koupelnová skříňka pod umyvadlo vyrobená z exotických dřevin, jako je například teak, nenabude na objemu, pokud je delší dobu ve vlhké místnosti. O delší životnost masivního nábytku se starají laky, vosky a lazury.

Jestliže je tedy ve vašem hledáčku koupelnová skříňka vysoká, nebo třeba i pod umyvadlo, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu dona-shop.cz. V jeho nabídce najdete vybavení nejen do koupelen, ale také do ostatních místností vašeho bytu, tedy klidně i do kuchyně, obývacího pokoje, předsíně a podobně. Potěší vás bohatá nabídka, vysoká kvalita i příznivé ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *