Služby, rady, zajímavosti,  Zajímavosti

Vtipné narozeninové dárky, s nimiž skutečně pobavíte

Vymyslet dárek k narozeninám pro své blízké není jen tak. V případě, že dotyční vše mají a žádný praktický dárek nepotřebují, vsaďte na zábavu. S vtipnými narozeninovými dárečky zaručeně zabodujete. Bude totiž patrné, že jste nad nimi přemýšleli a neuchýlili jste se k něčemu okoukanému a banálnímu, jen abyste něco darovali.

Vykouzlete úsměv na tváři

Trefně vybraný vtipný dárek je vhodný pro všechny věkové kategorie. Začneme-li u starší generace prarodičů, vtipným a zároveň velmi milým dárkem jsou kalendáře a další předměty s fotkami rodiny. Jelikož se patrně nesetkáváte každý den, budou vás mít neustále při sobě. Do kalendáře přidejte vtipné popisky a smajlíky, které budou vtipně vybrané fotografie doprovázet. Babičce můžete navíc darovat textilní kuchyňský dort složený z utěrek, chňapek, zástěry a vařečky. Dědečka jistě potěší otevírací kanystr, v němž se skrývá minibar.

Hrnečky vždycky potěší

Hrníček s originálním potiskem, který bude vtipně komentovat zvyklosti obdarovaného, je trefou do černého. Tento dárek pobaví opravdu každého. Dámy rozesměje dárkové balení hrníčku a sklenice s hláškami „Ranní káva a večerní víno“, muže dojme nápis „Hrnek nejlepšího táty“. Další možností jsou magické hrnečky, které působí běžným dojmem. Pokud je ovšem naplníte horkým nápojem, odkryje se vámi vybraná fotografie či motiv. Chystáte-li se na svatbu, připravte novomanželům překvapení v podobě hrnečku s melodií. Po každém zvednutí z hrnku podložky se ozve melodie svatebního pochodu.

Něco do kanceláře

Praktické, ale přesto originální jsou dárky do kanceláře pro kolegy. Mezi osvědčené tipy patří vtipné podložky pod myš se zábavnými motivy a hláškami. Dalšími možnostmi jsou držáky na tužky, bločky, propisky a lampičky ve vtipném provedení. Uvidíte, že tyto předměty vnesou do vaší kanceláře závan dobré nálady.

Napsat komentář